Pas cookie voorkeuren aan

MET VASTE REGELMAAT VEILINGEN

WIJ ZIEN U GRAAG OP DE KIJKDAGEN

Categorieen

VEILINGEN

Via ons veilinghuis kunt u kunst & antiek kopen of verkopen. Als verkoper krijgt u een persoonlijk online account met daarin het overzicht van de ingebrachte objecten en volgt u het verkoopproces.

Benieuwd naar de waarde van uw kunst & antiek? Wij bieden vrijblijvende waardebepalingen aan.

Uw voordelen?

  • geen kopers aan huis
  • vlot en makkelijk verkoopresultaat
  • alle diensten met één partner
  • zeven dagen per week online open

Wij werken samen met professionele ambachtslieden voor bijvoorbeeld restauraties of meubelstofferingen.

Ontdek uw nieuwe vondst tijdens één van onze kijkdagen.

Kunst & antiek verkopen? Bel 088 - 000 9 200 of maak gebruik van ons contactformulier.

NIEUWSBRIEF

Het laatste BM de societëit
nieuws ontvangen?
Pas cookie voorkeuren aan Copyright© BM DE SOCIËTEIT