Pas cookie voorkeuren aan

MET VASTE REGELMAAT VEILINGEN

WIJ ZIEN U GRAAG OP DE KIJKDAGEN

Categorieen

VEILINGEN

Via ons veilinghuis kunt u kunst & antiek kopen of verkopen. Als verkoper krijgt u een persoonlijk online account met daarin het overzicht van de objecten, de prijs en wanneer er verkocht is.

Benieuwd naar de waarde van uw kunst & antiek? Wij bieden vrijblijvende waardebepalingen aan.

Uw voordelen?

  • geen kopers aan huis
  • vlot en makkelijk verkoopresultaat
  • alle diensten met één partner
  • zeven dagen per week online open

Wij werken samen met professionele partners voor restauraties en stofferingen.

Ontdek uw nieuwe vondst tijdens één van onze kijkdagen.

NIEUWSBRIEF

Het laatste BM de societëit
nieuws ontvangen?
Pas cookie voorkeuren aan Copyright© BM DE SOCIËTEIT